نقاشی ساختمان در کرج

نقاشی ساختمان در کرج گویای شخصیت و ویژگی های صاحب ملک میباشد. یک نمای خارجی زیبا و محکم باعث جذب مشتریان جدید، مستاجران و یا تقویت روحیه کارمندان خواهد شد. داشتن فضای داخلی و بیرونی ساختمان تان به طور منظم، راهی طولانی در ایجاد یک برداشت اولیه خوب و حفظ یکپارچگی و ارزش دارایی تان خواهد بود.
پوشش و رنگ تازه می‌تواند ظاهر و احساس هر ساختمانی از جمله ساختمان‌های شخصی یا دولتی را تغییر دهد. با کمک نقاشان حرفه ای ساختمان میتوانید به آن چیزی که میخواهید دست پیدا کنید تا نمای زیبا، محیط آرام برای مسکونی خود به وجود بیاورید، تمام این ها به نوع سلیقه شما بستگی دارد. چه شما بخواهید نمای قسمتی از ساختمان تان را تغییر دهید یا می‌خواهید به طور کامل فضای داخلی را تغییر دهید، این کار به دست متخصص خود بسپارید.نقاشی ساختمان در کرج

نقاشی داخلی ساختمان

قبل از نقاشی ساختمان ابتدا باید نقاشی داخل ان انجام شود و برای این کار باید ساختمان را برای رنگ آمیزی آماده کرد، در نقاشی داخلی ساختمان تمامی اجزا مانند دیوارها، سقف ها، طبقات و درها قابل رنگ شدن میباشند.همچنین در زمینه تعمیر دیوار کاذب به تعمیر دیوار مصنوعی نیاز است..
نمای خارجی ساختمان
فرآیندرنگ‌آمیزی بیرونی ساختمان شما باشستشوی ابتدایی با فشار زیاد برای حذف موادآلی وکثیفی که درنمای خارجی انباشته شده‌است, آغاز می‌شود.سپس هر نوع تخته‌های چوبی پوسیده شده یا پنجره را که مورد نیازاست تعمیرکنید.گام اول برای مقدمت کار در فرآیند نقاشی ساختمان بسیار مهم است.
هرچه کار با دقت بیشتری انجام شود رنگ پوشش بهتری را پیدا خواهد کرد و ساختمان شما نمای زیباتری را به خود میگیرد. همچنین نمای بیرونی ساختمان هم زمانی اهمیت دارد که بخواهید از آن برای انجام کسب و کارهای خود استفاده کنید و از آن سودی به دست آورید.این اقدامات باید توسط افراد کار دیده انجام شود تا نتیجه مطلوبی را به نمای ساختمان دهد و مشتریان نیز از کار راضی باشند.
اگریک خانه چند طبقه داشته باشید با نقاشی ساختمان خود و یا رنگ آمیزی آن میتوانید تغییر دو چندانی به آن دهید.
دلایلی که باید نقاشی ساختمان در کرج انجام شود
نقاشی باعث میشود که ساختمان در برابر آب و هوا و اسیب های ناشی از حشرات و کپک زدگی بخش های مرطوب جلوگیری شود.نقاشی ساختمان در کرج
باعث میشود همیشه تمیز و زیبا باشد.
نقاشی های ساختمان با رنگ های مختلفی انجام میشود که در زیر بهب رخی از آن ها اشاره شده است:
رنگ های روغنی
watercolours
watercolours
رنگ های اکریلیک
نقاشی‌ها معمولا بر روی صفحه، بوم یا کاغذ انجام می‌شوند. بسیاری از نقاشی‌های دیگر روی دیوارها و سقف‌های ساختمان‌ها، مانند سقف نمازخانه سیستین، که توسط میکلانژ نقاشی شده ، انجام شده‌است.
دیواره‌ای خارجی ساختمان دارای معماری برجسته ای میباشد. در عین حال آن‌ها در معرض انواع شرایط آب و هوایی قرار دارند. بنابراین، آن‌ها باید یک نمای زیبا و جذاب به همراه مقاومت در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی ارائه دهند.
راه‌حل
راه‌حل ایده‌آلی برای نمای ساختمان‌ها استفاده از رنگ اکریلیک است. این رنگ کیفیت بالایی دارد که دارای ویژگی های زیر است :
پوشش عالی
حفاظت از آب، حفاظت از سازه در برابر رطوبت.
نفوذپذیری بخار اجازه می‌دهد تا سازه تنفس کند
مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی.
پیوند قوی.
نتایج خوشایندی را داراست
مناسب برای کاربرد داخلی و داخلی، در سطوح جدید یا قدیمی، بر روی سطوح معمولی، از قبیل بتن، آجر، سیمان ، تخته گچی…
انواع مختلف رنگ
در زیر انواع مختلفی از رنگ‌ها وجود دارد:
رنگ‌های آلومینیوم
رنگ آزبست
رنگ‌های ضد خورنده
رنگ قیری
رنگ روغن
رنگ برنزه
رنگ مینا
رنگ کازئین

رنگ آلومینیومی
رنگ‌های آلومینیوم با مخلوط کردن آلومینیوم زمین با روح یا روغن ماهی ساخته می‌شوند. این نوع رنگ باید مطابق با الزامات مورد استفاده قرار گیرند.
این نوع رنگ برای رنگ‌آمیزی کار چوب، سطح فلزی و غیره به کار می‌رود. لایه رنگ با تبخیرسفت و محکم میشود.
رنگ آلومینیومی مزایای زیادی دارد ، مثل آب ضد آب، مقاومت در برابر الکتریسیته، خوردگی و هوازدگی، می‌تواند در تاریکی قابل‌مشاهده باشد و ظاهر خوبی داشته باشد.
رنگ آزبست
رنگ Asbestos یک رنگ ویژه است که از فیبر ساخته شده‌است. از آن برای پوشش دادن نشت در سقف‌های فلزی، برای کاره‌ای وصله، برای محافظت از سطوح گازهای اسیدی و بخار استفاده می‌شود.
از این رنگ برای جلوگیری از زنگ زدگی میتوان استفاده کرد.نقاشی ساختمان در کرج

رنگ ضد خوردگی
رنگ‌های ضد خورنده برای مقاومت در برابر خوردگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین، این نوع رنگ به طور گسترده برای سطوح فلزی مانند لوله، سازه‌های خارجی که ممکن است به صورت طبیعی خورده شوند، به کار می‌رود.
این نوع رنگ قیمت بالایی ندارد و زمان زیادی برای خشک کردن نیاز دارد.
رنگ های قیری
رنگ‌های bituminous با حل کردن قیر یا آسفالت در نفت یا روح سفید به دست می‌آیند. آن‌ها رنگ سیاهی دارند.
از این نوع رنگ ها برای سازه‌های فلزی تحت شرایط آب، لوله‌های آهنی که آب باخود حمل می‌کنند استفاده می‌شود.
رنگ روغنی
رنگ های روغنی معمولا در ساختمان های مسکونی زیاد به کار برده میشوند. اجزای اصلی که برای ساخت رنگ‌های روغنی استفاده می‌شوند عبارتند از سرب سفید، روی سفید، lithopone، سرب قرمز و اکسید تیتانیوم. و.
رنگ‌های نفتی بسیار اقتصادی هستند و می‌توانند به راحتی اعمال شوند. آن‌ها عموما در ترکیب‌بندی متفاوت اعمال می‌شوند.
این نوع رنگ می‌تواند برای دیوارها، درها، پنجره‌ها، سازه‌های فلزی و غیره به کار رود. اما عیب اصلی بارنگ روغن این است که آن‌ها برای شرایط آب و هوای مرطوب مناسب نیستند.
رنگ های برنزه
رنگ های برنز رنگ های بازتابنده ای است که به طور گسترده ای در رادیاتور استفاده می شود. می توان آن را برای سازه های فلزی داخلی یا خارجی استفاده کرد.رنگدانه های مورد استفاده عبارتند از برنز آلومینیوم یا مس.
رنگ مینا
ترکیبات اصلی رنگهای مینای دندان عبارتند از اکسید فلزی، روان کننده نفت، روغن و ماده رزین. رنگ مینا بسیار آهسته خشک می شود اما بعد از خشک شدن آن لایه بسیار سخت و غیر قابل نفوذ و صاف می شود. این لایه را نمی توان تحت تاثیر اسید، قلیایی، گاز، آب و غیره قرار داد. رنگ های مختلف رنگ مینای در بازار موجود است. بنابراین، آنها به طور گسترده ای برای نقاشی درها، پنجره ها، پله ها، عرشه ها و غیره استفاده می شوند.
رنگ کازئین
کازئین یک پروتئین است که از شکلات شیر موجود گرفته و با رنگدانه های سفید مخلوط می شود تا رنگ کازئین دریافت شود. رنگ های کازئین برای پوشش دیوارها، سقف ها، کارهای چوبی و غیره استفاده می شود. اما برای استفاده بیرونی، این رنگ باید با خشک کن ها مخلوط شود.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =