اسفند, ۱۳۹۸ بدون نظر دسته‌بندی نشده

 شرکت کفسابی در قم

کفسابی در قم به وسیله افراد ماهر و دستگاه های به روز قابل انجام است، طوری که شما سنگ های استفاده شده در کف و نما را کاملا تمیز، صاف و براق خواهید دید.

انجام کار کفسابی در قم

انجام کار کفسابی در قم

هر مکانی که به تازگی ساخته شده نیاز به کفسابی دارد تا سطح سنگ ها براق و روشن باشد و خطی روی سنگ ها نباشد. علت انجام کفسابی در قم موارد زیر است.

 • نو کردن سنگ های قدیمی ( در چند مرحله )
 • بالا بردن ماندگاری سنگ
 • پاک کردن مصالح مانده روی سنگ

( در بناهای که تازه ساخته شده در بیشتر موارد ممکن است مصالح روی سنگ کف یا نما بماند که افراد با روش های عادی قادر به پاک کردنش نخواهند بود و فقط باید از کفسابی یا سنگسابی استفاده کرد. )

 • زدودن لکه، جرم و کثیفی
 • صاف  و هموار کردن  سطح سنگ ها ( به ویزه سنگ های کف، لمینت و پارکت )
 • ساب زدن مصالح ( سیمان، بتن و غیره )
 • ساب زنی پله ها ( با استفاده از دستگاه دستی )

در همه ی قسمت های مختلف شهر قم، ساب زنی انجام خواهد شد. اگر مایل به انجام کفسابی در قم هستید نتیجه ی خوبی را از انجام کف سابی در قم خواهید گرفت.در قم از بهترین دستگاه ها و لقمه سنگ ها استفاده خواهد شد و کار را با قیمت ارزان در زمان کم به شما تحویل خواهند داد.کف سابی به شکل حرفه ای است و نمونه کارهای زیادی وجود دارد که حرفه ای بودن کفسابان هر قم را نشان خواهد داد. اگر با دیدن نمونه کارهای کف سابی باز هم اعتماد نکردید حتما میزان رضایت مشتریان را در نظر بگیرید و اعتماد کنید.

شهر قم و ساب زنی سنگ

قم یک شهر زیارتی است که زائران زیادی را دارد. سنگ های مرمریت استفاده شده برای حرم بانو حضرت معصومه ( ع ) به مرور با رفت و آمد مردم ساییده و کدر خواهند شد و برای براق سازی نیاز به سابزنی دارند که البته باید طبق اصول خاصی انجام شود.سابزنی سنگ یعنی برداشت لایه رویی سنگ که برای نما یا کف به کار رفته شده است و برای آسوده خاطر بودن در زمان راه رفتن روی کفپوش های حرم سنگسابی یا کفسابی در قم به وجود آمده اند.اگر به هر علتی سنگ ها ترک بردارند یا شکسته شوند یا حتی درز پیدا کنند با انجام کف سابی همه ایرادات برطرف خواهد شد.براق سازی سنگ ها با پولیش هم امکان پذیر است اما استفاده از پولیش برای براق سازی موقت است و با گذشت چند ماه سطح سنگ کدر و مات خواهد شد. در قم علاوه بر کف سابی شاهد موزائیک سابی نیز خواهید بود.موزائیک متشکل از شن و سیمان است که در فضاهای باز مانند پارک، حیاط و غیره مورد استفاده است. برای نظافت همه ی  موزائیک ها، موزائیک ها باید کفسابی شوند و انجام کفسابی موزائیک با استفاده از دستگاه بدون صدمه رسیدن به سنگ امکان پذیر است.

شهر قم و ساب زنی سنگ

هزینه کار کفسابی در قم

هزینه کار کفسابی در قم بستگی به

 • متراژ کار
 • نوع سنگ
 • جای که قرار است سابزنی انجام شود.
 • نوع کف
 • و سایر موارد

به همین دلیل قبل از انجام کفسابی باید کارشناسان از مکان بازدید کنند تا مطابق به موارد گفته شده قیمت کار را به شما بگویند. همچنین در برخی مناسبت ها کفسابی های قم تخفیفات خاصی را به مشتریان خواهند داد که می توانید بهره مند شوید.یکی از موارد مهمی که روی کار کفسابی تأثیر دارد دستگاه کفسابی است چون دستگاه نقش اصلی را برای براق سازی سنگ ها دارد و در حال حاضر دستگاه های پیشرفته زیادی در بازار موجود است که قیمت بالاتری نسبت به دستگاه های معمولی دارد.انجام دادن کار کفسابی به وسیله دستگاه های خارجی و وارداتی مدرن هزینه بیشتری را دارد.همچنین شهر قم به دلیل دارا بودن مکان های تاریخی و زیارتی زیاد به کفسابی نیاز دارد و انجام کفسابی توسط کفساب های حرفه ای با دستگاه های مدرن خواهد بود زیرا گردشگران زیادی به دیدن شهر قم خواهند رفت که باید از دیدن اماکن لذت ببرند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از میزان قیمت کفسابی در قم با مراکز کفسابی در شهر قم تماس بگیرید.

هزینه کار کفسابی در قم

زیبایی حرم بانو معصومه ( ص ) با کفسابی

سنگ های استفاده شده در حرم و جمکران برای زیباتر شدن نیاز به کف سابی دارند. استان قم از یک طرف به دلیل داشتن اماکن مذهبی و از طرف دیگر چون مسافت زیادی با تهران ندارد گردشگران زیادی را دارد. به همین دلیل کف سابی در شهر قم شهرت زیادی را دارد.کفشویی در قم توسط تیم حرفه ای و کاربلد با دستگاه های برقی باعث شده که شهر قم یکی از بهترین های کار کف سابی در ایران باشد و رضایت ایرانی ها را جلب نماید. بهترین کف سابی ها در قم قرارداد دارند و خود شما با دیدن کفاسبی های موجود در قم تشخیص خواهید داد.

کفساب خوب و حرفه ای در شهر قم

کفساب های حرفه ای در قم، در کار خود حرفه ای عمل خواهند کرد. میزان حرفه ای بودن کفسابان قمی زمانی مشخص خواهد شد که یک کارشناس کار کفسابی را بررسی کند.کفسابان قمی مطابق با کار خود هزینه را از شما ( به عنوان مشتری ) دریافت خواهند کرد. میزان قیمت گذاری کفسابان حرفه ای بستگی به متراژ و تایم کار دارد که البته در تعیین میزان هزینه موثر است.کفسابی در شهر قم تنها به وسیله دستگاه های برقی نیست بلکه به ویله دستگاه های دستی نیز قابل انجام است چون در فضاهای محدود امکان حرکت دادن دستگاه وجود ندارد. به همین دلیل باید کفسابی به صورت دستی انجام شود.کفسابی دستی امکان کفسابی گوشه ها، دیواره ها، فضاهای محدود مانند سرویس بهداشتی و حمام وجود دارد.

خدمات سنگسابی و کفسابی در شهر قم

چون سنگ ها در ابعاد و اشکال گوناگونی وجود دارند در زمان نصب دن باید بیشتر توجه و دقت کرد.استادان قمی با دقت بالا ناهمواری های سنگ را صاف کرده و اگر خرابی یا اشکالی در سنگ باشد برطرف خواهند کرد و سنگ را شفاف و روش به مشتری تحویل خواهند داد.ترمیم سرامیک و سنگ در همه ی شهر قم و ایران قابل انجام است و به وسیله رزین، سطح سنگ را پر کرده و خراشیدگی های که عمیق نیستند را که باعث ظاهر ناخوشایند به سنگ شده را رفع خواهند کرد.در ضمن کفسابی فقط مخصوص سنگ یا سرامیک نیست بلکه برای سایر سطوح مانند موزائیک، بتون، شیشه و غیره نیز کاربرد دارد.

خدمات سنگسابی و کفسابی در شهر قم

روشی برای باسازی شدن سنگ های منزل

کفسابی، روشی برای بازسازی سنگ های به کار رفته برای منزل است. بازسازی سنگ ها باعث براق شدن و درخشنده شدن سنگ خواهد بود زیرا رفته رفته کریستال های که باعث درخشندگی سطح سنگ شده اند از بین رفته و سنگ شکسته و نابود خواهد شد.سنگ های که در حال نابود شدن هستند باید کفسابی شوند زیرا کفسابی راهی برای جلوگیری از نابودی سنگ است.