اسفند, ۱۳۹۸ بدون نظر دسته‌بندی نشده

شرکت های کفسابی در تبریز

کفسابی در تبریز به منظور درخشان کردن سطح سنگ و برطرف کردن ایرادات سنگ است. برای مثال اگر سطح سنگ ناهموار باشد یا روی سنگ ماده ای ریخته شده، کفسابی های تبریز به بهترین شکل ایراد را برطرف خواهند کرد.

شرکت های کفسابی در تبریز

انجام کفسابی به وسیله کفساب های تبریزی

کفسابی در شهر تبریز به منظور رفع عیوب سنگ بوده و کفساب های تبریزی کار کفسابی را به همشهریان خود ارائه خواهند داد. کفسابی های تبریز به سه صورت کار کفسابی را انجام خواهند داد.

  • با دستگاه کفساب

با ساب خوردن به وسیله دستگاه کفسابی سطح سنگ صاف، یکدست، براق و درخشنده خواهد شد.

  • با رزین

اگر سنگ های دارای درز و سوراخ باشند کفسابی از ماده ی چسبنده رزین استفاده خواهند کرد. با ریختن رزین روی سطح سنگ، سنگ ترمیم شده که البته بعد از ترمیم با رزین باید سنگسابی نیز انجام شود. رزین ساب باعث سفت شدن سنگ و جلوگیری از لق شدن سنگ خواهد شد.

  • نانو

کفسابی های تبریزی از نانو برای جامد ماندن و براق شدن سنگ استفاده خواهند کرد. طوری که دیگر با ریخته شدن آب، نوشابه و غیره صدمه ای به سنگ وارد نخواهد شد. ( به ویژه برای موادی چون نوشابه و چای ) و سنگ مثل پلاستیک عمل خواهند کرد.

محاسبه هزینه کفسابی در شهر تبریز

کفسابی های تبریز محاسبه هزینه کفسابی را با توجه به عوامل مختلفی انجام خواهند داد که در ادامه گفته شده است.

محاسبه هزینه کفسابی در شهر تبریز

  • متر مربع

در تبریز و کل آذربایجان قیمت کفسابی طبق متر مربع است و طبق عوامل مختلفی قیمت روی کار گذاشته خواهد شد. ( مانند نوع کفسابی و سنگ، اندازه محیط کار، محل انجام کفسابی، ساب خور بودن سنگ و غیره که اصلی ترین عامل قیمت در کفسابی های تبریز نوع سنگ خواهد بود. )در مورد نوع سنگ در قیمت کفسابی های تبریز باید گفت که سنگ ها در دو نوع نرم و سخت هستند.سنگ های چون تراورتن، صلصالی از سنگ های نرم بوده که سابزنی راحتتر و کم هزینه تری نسبت به سنگ های سفت دارد. از سنگ های سخت باید به گرانیت اشاره کرد که قیمت بیشتری را نسبت به سنگ های نرم دارد.از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت کار کفسابی در شهر تبریز متراژ بوده، اگر محیط متراژ بالاتری داشته باشد قیمت کمتر خواهد شد زیرا برای تیم انجام دهنده کفسابی در شهر تبریز به صرفه بوده اما در متراژهای کمتر از  متر کار گرانتر خواهد بود.

تشخیص کفساب  و سنگساب خوب در تبریز

  • یک کفساب خوب در تبریز بهای کل کار خود را در دم به شما خواهد گفت زیرا تجربه دارد و به خوبی به دانستن موضوع اهمیت قیمت کار برای مشتری آگاه است.
  • نمونه کارهای کفسابی زیادی را دارد که برای جلب اعتماد شما هم که شده ملاک خوبی برای تجربه فرد نخواهد بود زیرا ممکن است فرد جوانی بیشتر از یک فرد مسن تجربه داشته باشد.
  • کفساب بعد از انجام دادن کار کفسابی باید محل کفسابی را برق بیندازد و تمیز شده تحویل مشتری دهد. ( همه فاضلاب کفسابی جمع آوری شده باشد. )

منظور از شخص کفساب در تبریز

کفسابی یعنی تبدیل سنگ های ناصاف به سنگ های صاف و اگر کفسای روی سنگ های که دارای درخشندگی هستند، مانند گرانیت و مرمر انجام شود سطح کدر شده سنگ پاک خواهد شد و مانند روز اول براق و درخشنده خواهد شد.در تبریز از سنگ های روکش دار در قسمت های مختلفی از خانه ها استفاده می شود که که کفساب های تبریز به راحتی سطح کار را برق خواهند انداخت.با توجه به نوع سنگی که برای کف خانه به کار رفته کفسابی های تبریز کار خود را انجام خواهند داد. از انواع سنگ های طبیعی به کار رفته در ساختمان های ساخته شده در تبریز باید به تراورتن، آهک، مرمر، عقیق، گرانیت و غیره اشاره کرد.ظاهر هر کدام از سنگ های نامبرده متفاوت است و حتی از لحاظ استحکام با هم فرق دارند به همین دلیل کفسابی های تبریز از روش های گوناگونی برای تمیز کردن سنگ ها استفاده خواهند کرد.

منظور از شخص کفساب در تبریز

نیاز کفپوش های سنگی به انجام کفسابی

کف سنگ شده زیبایی و ارزش ساختمان را بیشتر خواهد کرد زیرا سنگ های طبیعی کمتر به تمیزی و تمیزکاری کف ساختمانی که سنگ شده خواهند پرداخت و کف ساختمان را نادیده خواهند گرفت.کمتر موادی وجود دارد که با سنگ های طبیعی قابل قیاس باشد زیرا ظاهر و دوام زیادی را به خانه خواهد داد اما به دلیل کمتر شدن کیفیت سنگ نیاز به انجام کفسابی پیش خواهد آمد.هر چند که مراقبت و نگهداری از سنگ ها کار آسانی است اما باید با یک کارشناس در مورد حفظ و نگهداری درست سنگ صحبت کنید و مشاوره بگیریر زیرا سنگ ها انواع گوناگونی را دارند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و باید از روش های مختلفی برای مراقبت استفاده شود.

از بین بردن لکه های سنگ در کفسابی های تبریز

هر چند که سنگ ها محکم هستند اما ممکن است سوراخ شوند و باید سوراخ ها برطرف شوند زیرا لکه خواهد گرفت.با توجه به سوراخ و حفره های ایجاد شده باید از یک درزگیر مناسب استفاده کرد تا از سنگ محافظت کرد. پاک شدن لکه ها در کفسابی های شهر تبریز باعث پاک شدن و جلوگیری از صدمه زدن به سنگ خواهد شد و بهترین راه برای سنگ ها کفسابی خواهد بود.همچنین علاوه بر تمیز کردن با کفسابی سنگ جلا پیدا خواهد کرد. سطوح سنگ ها علاوه بر نیاز به تمیزکاری به جلا هم نیاز دارند و به وسیله کفسابی قادر خواهید بود که سطح سنگ را چون الماس ببینید.اگر دوست دارید سنگ صاف شود بهتر است صیقل داده شود و عمل کفسابی راهی مناسب برای صاف کردن سطح سنگ های به کار رفته در کف است تا سطح از روز اول درخشنده تر شود.

از بین بردن لکه های سنگ در کفسابی های تبریز

انواع گوناگون سطح ها برای کفسابی

  • سفال

سفال یک سطح قدیمی بوده که برای محکم شدن نیاز به کفسابی دارد.

  • مرمر

سنگ های مرمر از سنگ های آهکی هستند که در رنگ های گوناگون وجود دارند و با کفسابی شدن زیباتر خواهند شد.

  • گرانیت

گرانیت جزء سنگ های سفت و سخت بوده و مناسب برای آشپزخانه و حمام است که البته انجام کفسابی روی سنگ های گرانیت سخت است.

از دیگر سنگ ها باید سنگ آهک، سنگ لوح، لاشه سنگ و تراورتن اشاره کرد که همه در کفسابی های تبریز انجام خواهد شد.