سنگسابی ساختمان

 سنگسابی ساختمان در بسیاری از ساختمان ها دیده می شود که انجام میشود که سنگ های کف ساختمان در اثر گذشت زمان مات ، لکه دار و کدر و سیاه می شود  در اینجا سنگسابی اهمیت پیدا میکند و طولانی مدت باعث شکسته شدن و ترک خوردن سنگ های کف ساختمان و ایجاد درز های خالی روی سنگ و بین سنگ ها می شود.

و انجام خدمات  درست و اصولی باعث ازبین رفتن لکه های سیاه رو سنگ ها و موزاییک های کف ساختمان شده و کف ساختمان شما در اثر  شفاف ، براق ، نو و تمیز می شود.

چرا باید سنگ های ساختمان را سنگسابی کنیم ؟

یکی از مهمترین دلایلی که سنگسابی ساختمان انجام می شود زیبا جلوده دادن سنگ است و عدم استفاده از سنگساب در ساختمان گاهی اوقات باعث ایجاد خسارت های جبران ناپذیر بر روی سنگ های ساختمان می شود.ما خدمات خود را کفسابی در تهران انجام می دهیم

گاهی اوقات سنگ های ساختمانی توسط افراد با مواد شیمیایی نادرست و انواع شوینده های غیر استاندار شسشته می شود که عدم همخوانی شوینده ها با سنگ باعث می شود.

سنگ های ساختمان دچار مشکل و شود پس در هنگام نظافت ساختمان از مواد شوینده استاندارد استفاده کنید یا خدمات نظافت ساختمان تان را به افراد متخصص و با تجربه در زمینه نظافت منزل بسپارید.

چرا باید سنگ های ساختمان را سنگسابی کنیم ؟

چه مشکلاتی در سنگ ساختمان نیاز به سنگسابی دارد؟

۱ – ریخته شدن مصالح ساختمانی از قبیل ملاط ، گچ ، سیمان و رنگ در اثر عملیات ساختمانی

۲ – به وجود آمدن پستی و بلندی روی سنگ ها پس از سنگ کاری و سنگ فرش

۳ – استفاده نادرست از مواد شوینده غیر استاندرد و ایجاد رسوب و پوسیدگی سنگ

۴ – ایجاد شدن چرک و لکه های آلوده بر سطح سنگ های ساختمان

۵ – وجود فضای خالی بین سنگ ها یا روی سنگ که با شستشو و جمع شدن آن باعث آسیب دیدن سنگ می شود.

۶ – از بین رفتن کیفیت های سنگ های قدیمی ساختمان با گذشت زمان

۷ -ضربه خوردن و شکستگی سنگ ها

در اثر بوجود آمدن چنین مشکلاتی شما باید از متخصص ترین و حرفه ای ترین سنگسابی ها برای سنگسابی ساختمان تان استفاده کنید تا از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری شود .چرا باید سنگ های ساختمان را سنگسابی کنیم ؟

مزایای سنگسابی ساختمان

۱ – سنگ ها بعد از سنگسابی یکپارچه و یک دست می شوند.

۲ – از لق زدن سنگ ها جلوگیری می شود

۳ – باعث نظافت اصولی و صحیح سنگ های ساختمانی می شود.

۴ – کار درست و اصولی باعث صاف شدن کف سنگ می شود.

۵ – طول عمر و ماندگاری سنگ های ساختمانی با سنگسابی بیشتر می شود.

۶ – زیبایی سنگ های ساختمان جدابیت زیادی را در نظر افراد ایجاد می کند.

۷ – جذاب بودن سنگ ها در ذهن افرد با کار حرفه ای در روحیه افراد تاثیر مثبتی دارد.

۸ – نظافت سنگ های ساختمانی راحت تر و آسان تر می شود.

۹ – کار ما اختلالی در تردد و رفت آمد های افراد بر روی سنگ ایجاد نمی کند.

۱۰ – با انجام این کار با راحتی اشیاء را می توان بر روی سنگ حرکت داد.

مزایای سنگسابی ساختمان

مراحل و روند سنگسابی سنگ در ساختمان ها

۱ – در سنگ سابی اول سنگ با لقمه سنگ ۳۶ یا ۴۶ این کار انجام می شود.

۲ – سنگسابی اول باید با دقت توسط سنگساب انجام شود.

۳ – سنگساب کردن دوم با لقمه سنگ ۶۰ و برای از بین رفتن خط های زیر ساب انجام می شود.

۴ – بعد از سنگسابی دوم با عوض کردن سنگ دستگاه وارد فاز سوم سنگساب می شود.

۵ – سنگسابی سوم با لقمه سنگ ۱۲۰ بر روی سنگ انجام می شود.

 

انواع سنگسابی هایی که در ساختمان ها انجام می شود :

۱ – سنگسابی کردن موزاییک ها کف پارکینگ ها ، اتاق ها ، آشپزخانه ،حیاط منازل و ادارات

۲ – سنگساب کردن سنگ های گرانیت

سنگسابی خوب چه ویژگی هایی دارد :

کارما باید توسط افراد متخصص و با تجربه انجام شود و سنگساب خوب برای سنگساب کردن ساختمان باید دارای مهارت و تخصص باشد.کفسابی در تهران

۲ – سنگساب خوب برای سنگسابی سنگ های ساختمان از دستگاه و ابزار های مخصوص استفاده می کند.

۳ – سنگساب خوب باید با خصوصیت های سنگ های ساختمانی آشنایی داشته باشد و نسبت با عملکرد سنگ ها شناخت خوبی داشته باشد.

۴ – سنگساب خوب باید دارای رزومه موفق و تخصص کافی باشد.

۵ – سنگساب ساختمان باید دارای نظم و صبر و حوصله باشد.

۶ – سنگساب خوب و حرفه ای آشنایی درست کار کردن با دستگاه ها و ابزار های سنگسابی را دارد.

سنگسابی و مراقبت از سنگ های ساختمان یکی از مهمترین خدمات سنگسابی است که برای حفظ نمای سنگ های ساختمانی و محافظت در مقابل انواع خطرات و آسیب های احتمالی که قرار است رخ دهد انجام می شود.

سنگسابی کردن سنگ های ساختمان باعث می شود آلودگی هایی که بر روی سطوح سنگ های ساختمان جمع شده پاک سازی شود و از پوسیدگی های سنگ های ساختمانی جلوگیری شده و زیبایی ویژه سنگ های ساختمان حفظ و نگه شود.

سنگسابی خوب چه ویژگی هایی دارد

روش های مهم در درخشش سنگ های ساختمانی چیست ؟

۱ – استفاده کردن از بوفینگ و پودر ها و ترکیبات مورد نیاز برای درخشش سنگ های ساختمانی

۲ – سنگسابی با ساینده های الماسی

۳ – کریستالیزاسیون کردن سنگ های ساختمانی

۴ – استفاده کردن از خدمات نانو و پلیش کردن سنگ های ساختمان

 

تمامی روش های گفته شده برای درخشان کردن سنگ های ساختمام روی انواع سنگ های سختمان موثر است و این خدمات توسط سنگساب های حرفه ای که خدمات سنگ سابی ساختمان انجام می دهند انجام می شود.

۱ – استفاده از بوفینگ ها و پودر ها و ترکیبات مورد نیاز برای درخشش سنگ های ساختمانی

پودر ها و ترکیبات مورد نیاز و ترکیب دانه های آلومنیوم و استفاده از پودرهای سایشی اکسید که خود قلع هستند و این مواد بر روی سطح سنگ ایجاد می شوند تا درخشش در سنگ های ساختمانی ایجاد شود .

این عملیات در واقع مانند آلومینیوم است، به غیر از اینکه پودر ساینده سنگسابی بسیار شکننده است. در این فرآیند بیشتر مواقع با افزودن اسید اگزالیک یا اگزالات حاصل و به وجود می آید تا واکنشی ایجاد شده شبیه به کریستال شدن و پودر روی سطوح سنگ قرار داده می شود.

و آب را مرطوب می کند این فرآیند یکی از خدماتی است که در سنگسابی ساختمان نقش بسزایی دارد.

۲ – سنگسابی با ساینده های الماسی

در این فرآیندسطوح سنگ ها با ساینده هایی از جنس الماس با گریت های مختلف سایده می شود که با دیسک هایی در اندازه های سه یا چهار قطعع صورت می گیرد .

در این عملیات سنگسابی بر روی کلیه سطوح سنگ های انجام شده مخصوصا جاهایی که دارای لکه ها و پوسیدگی هایی باشد.

۳ – استفاده از پوشش ها

پوشش های به عنوان مومیایی کردن سطوح سنگ ها و برای ایجاد درخشش در سنگ های مصنوعی شناخته می شود پوششی از فرم مواد که شامل مایع موم ، اکریلیک و یورتان یا مواد پلیمری ساخته می شود و بر روی سطوح سنگ هایی که آسیب زیادی به آنها وارد شده کشیده می شوند.

۴ – کریستالیزاسیون کردن سنگ های ساختمانی

کریستالیزاسیون کردن سنگ های ساختمانی فرآیندی است که در طی آن مواد شیمیایی به نام فلوئورسیلیکات به صورت اسپری بر روی سطوح سنگ زده می شود که بر روی سنگ ها برآمدگی هایی ایجاد می کند که باعث ایجاد کریستال شده و شبیه به سطوح سنگ های ساختمان می شود که به عنوان محرک مصنوعی در سنگ عمل می کند.

نگهداری و مراقبت از سنگ های ساختمانی باید با دقت بسیار بالایی انجام شود و با مواد شوینده های استاندار و مجاز سنگ ها و سطوح باید شستشو و نماشویی صورت بگیرد .

سنگسابی خوب چه ویژگی هایی دارد :

تا مشکلی برای سنگ های ساختمانی ایجاد نشود یا به صورت دوره ای باید خدمات سنگسابی در جهت مراقبت از سنگ های ساختمانی صورت بگیرد تا از سنگ های محافظت شود و اشکالی در سنگ های ساختمان به وجود نیاید.

خدمات کفسابی در تهران و سنگسابی ساختمان برای مراقبت و نگهداری از سنگ های ساختمانی در صورتی موفقیت آمیز است که توسط افراد سنگساب حرفه ای و دارای مهارت سنگ سابی و با بهترین ابزار ها و دستگاه های سنگ سابی انجام شود تا بازخورد خیلی خوبی داشته باشد.

ما جزو بهترین کفسابی در کشور هستیم باقیمت های  مناسب انجام میدهیم:

نماشویی

نماشویی کامپوزیت

نماشویی ساختمان

کفسابی ساختمان

خدمات کفسابی در تهران

کفسابی در تهران

قیمت کفسابی

خدمات کفسابی ساختمان

سنگسابی ساختمان

سنگسابی چیست

خدمات نماشویی ساختمان در تهران

کفسابی ساختمان چیست

کفسابی ساختمان در تهران

سنگسابی

کفسابی

کفسابی پله چیست ؟

به نام خدا
سنگسابی
در این مقاله می خواهیم برای شما توضیح دهیم که ساب سنگ یا ساب زدن سنگ دقیقا چیست و ساب زن سنگ به چه کسی اطلاق می شود . در بسیاری از موارد در ساختمان ها اسید یا جوهر نمک یا موادی که حاوی اسید می باشند روی سنگ ها ریخته می شود و باعث می شود که سنگ دارای لک شود و یا کدر به نظر برسد که برای از بین بردن این لکه ها و کدری ها و برای درخشان کردن این سنگ ها باید ساب زده شود تا این سنگ ها به صورت براق و یک دست نمایان شود . کفسابی که ساب زدن سنگ بخشی از آن است زمانی استفاده می شود که سنگ های شما دارای پستی و بلندی باشد و یا به عبارت دیگر یک دست و یک نواخت نباشد یا سنگ های کف ساختمان لک شده باشند که می تواند به خاطر مصالح ساختمانی باشد یا رنگ پاشیده شده باشد یا چسب روی آن چسبیده باشد که ما همه این ها را با ساب زدن سنگ از بین می‌بریم و سنگ های شفاف و براق به شما ارائه می دهیم . همچنین اگر سنگ کهنه باشد یا مدت زمان زیادی از ساب خوردن آن گذشته باشد احتمال کدر و مات شدن آن وجود دارد که این مشکل را نیز با کف سابی می توان رفع کرد . ساب زدن سنگ ها باعث براقی فوق العاده آن ها می شود و باعث می شود که سنگ های شما مثل روز اول تازه و نو شوند و چه بسا بهتر از روز اول شان دیده شود که این حرف در نگاه اول ممکن است اغراق آمیز به نظر برسد اما واقیت دارد به این دلیل که سنگ ها در اول کار ساختمانی پستی و بلندی هایی دارند که این اشکالات جزئی را با سنگ سابی نیز می توان رفع کرد . سنگ سابی انواع بسیار متفاوت و مختلفی دارد که یکی از آن ها که جزو بهترین های سنگ سابی است ، سنگ سابی ایتالیایی است . در این روشی که از آن نام برده شد محل مورد نظر به قدری براق می شود که محل مثل آیینه می شود . به همین علت به آن کفسابی شیشه ای یا کفسابی آینه ای نیز گفته می شود . قیمت کفسابی همانند سایر چیزها به عوامل بسیار مختلفی بستگی دارد برای مثال متراژ محیط یکی از همین عوامل است که هرچه متراژ محیط زیاد تر باشد و محیطی که می خواهیم سنگ سابی کنیم بزرگ تر و وسیع تر باشد قیمت تمام شده ساب زنی کف نیز برای شما مشتریان عزیز به صرفه تر و در نتیجه قیمت ساب زنی پایین تر در می آید . یکی دیگر از عواملی که بسیار در سنگ سابی تاثیر می‌گذارد نوع سنگ است . می توان گفت مهم ترین عامل در تعیین قیمت سنگ سابی نوع سنگ است . سنگ ها به دو دسته کلی تقسیم می شوند : سنگ های نرم و سنگ های سخت مانند گرانیت . نوع نرم تر سنگ ها از قیمت پایین ‌تری برخور دارند و نوع سخت تر سنگ ها از قیمت بالاتری برخور دارند زیرا ساب زدن این سنگ ها دشوار تر از ساب زدن سنگ های نرم است . از کف سابی های ارزان کف سابی موزاییک و سرامیک است و از کف سابی های گران می توان سنگ گرانیت را نیز نام برد که یکی از گران ترین و پر هزینه ترین انواع کف سابی است . یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت کف سابی نزدیکی یا دوری از شهر است که البته اگر متراژ مد نظر بالا باشد این مورد را پوشش می دهد و این مورد مثل دو مورد قبل آن چنان به چشم نمی آید . یکی دیگر از عواملی که می تواند بر روی قیمت سنگ سابی تاثیر بگذارد سابقه ساب خوردن سنگ است ، زیرا سنگ هایی که قبلا یک یا چند بار ساب خورده اند احتمالا عیب های آن ها نیز از بین رفته اند و عیب های بسیار جزئی دارند که به ساب زدن نیاز است پس کار کم تری می برند . شما می توانید با مواردی که ما در ادامه به آن ها اشاره می‌ کنیم متوجه شوید که سنگ سابی خوبی انجام داده اید یا نه .

سنگسابی
سنگ یک دست و یک نواخت یکی از نشانه های سنگ سابی خوب و موثر است . همچنین تفاوت در شفافیت قسمت های مختلف سنگ نباید دیده شود و همه جای سنگ ها باید به یک میزان شفاف و آیینه ای باشد . کناره های دیوار که در دسترس دستگاه ‌های کف سابی نیستند نیز به صورت دستی ساب خورده ‌اند و براق شده اند . پستی و بلندی سنگ ها نیز کاملا از بین رفته اند . پس از اتمام کار دیواره ها و گوشه و کناره ها باید نظافت شود و فاضلاب کف سابی به طور کامل از روی زمین جمع آوری شود . تمامی این کار های زیر نظر یک سنگ ساب خوب می‌ تواند انجام شود . شما می توانید برای داشتن یک سنگ سابی عالی با ما تماس بگیرید . در واقع کفسابی کمک می کند تا خیلی سریع و ساده و بدون هیچگونه مشکلی کف یک ساختمان تمیز شود. دیگر نیاز به مصرف بیش از اندازه آب و یا استفاده از تجهیزات مختلف همراه با صرف انرژی بسیار زیاد نیست. همچنین تمامی خدمات مربوط به شستن کف ساختمان در محل و با دستگاه های پیشرفته انجام می شود که خود از مزیت های آن محسوب می گردد. سنگسابی هم از موارد مهمی است که مربوط به کفسابی بوده و نمی توان آن را نادیده گرفت. در واقع شما با استفاده از سنگسابی، هزینه هایی که برای استفاده از سنگ در هر کجای ساختمان کرده اید را جلوه گر می کنید. همین موضوع می تواند هزینه و قیمت کفسابی را برای شما عادی و مقرون به صرفه جلوه دهد. استفاده از خدمات سنگسابی به دلیل اهمیت بالای آن مورد توجه بسیاری از افراد است.
خدمات کفسابی و سنگسابی به صورت تضمینی با قیمت فوق العاده
سنگسابی بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی
• کارشناسان متخصص آموزش دیده توسط متخصصان خارجی
• بیست سال سابقه درخشان در خصوص سنگسابی و کفسابی
• نظافت کامل کف بعد از سنگسابی
نویسنده : زهرا افشار

سنگسابی در تهران

اگر می خواهید ساختمان تان را به صورت دوره ای سنگسابی کنید برای سنگسابی باید با شرکتی قرار داد ببندید که بهترین خدمات سنگسابی ساختمان و کفسابی در تهران را با قیمت مناسب و کیفیت بالا انجام دهد .