اسفند, ۱۳۹۳ بدون نظر بلاگ

 کفسابی پله چیست ؟

کف سابی پله چیست؟ و سنگ سابی پایگرد ها با دستگاه مخصوص پله سابی:

در مرحله اول کف سابی پله و ساب زدن سنگ پایگرد ها برای از بین رفتن ناخنک سنگ و یا پستی و بلندی ات بکار میرود
در ساختمانها عمدتا از سنگ برای پوشش سطوح پله استفاده میشود . سنگ هم میتواند بسته به نوع آن در گذر زمان تمیزی و جلای خود را از دست بده و هم در مرحله نصب و در مرحله ساخت و ساز بر اثر مواد اضافی نصب یا اثر مصالح ساختمانی حین کار کثیف شود .

کفسابی یا به عبارتی سنگ سابی پله بسته به نوع پله و سنگ مورد استفاده در آن پروسه و مواد متفاوتی را میطلبد از این رو قیمت کفسابی یا قیمت سنگسابی پله همم بر این اساس متفاوت میشود . شرکت کفسابی در تهران ما بعد از بازدید کارشناس به دو صورت کلی یا تک پله ای قیمت را ارائه می دهد.

کفسابی پله چیست ؟

قیمت کف سابی پله و پایگرد و راهروها

پله ها جز بخش هایی از ساختمان هستند که تمیز کردن و کفسابی آن مشکل است. برای رفع این مشکل شما می توانید به منظور کف سابی پله از شرکت های خدماتی کف سابی کمک بگیرید. امروزه دستگاه های کف سابی پله به بازار عرضه شده اند که به طور تخصصی به تمیز کردن و کف سابی پله می پردازند.

مراحل کف سابی و سنگسابی پله

در مرحله اول یک لایه نازک از سنگ برداشته تا جرم و کثیفی از روی سنگ از بین برود
در مراحل بعدی ساب های صیغلی روسنگ زده میشود تا هر زبری و جوهر نمک و از این قبایل را از روی سنگ پاکسازی کند
شرکت ما، از جمله شرکت های فعال و موفق در زمینه ارائه خدماتی همچون کفسابی ، سنگسابی و نماشویی است. متخصصان ما در شرکت قادر به ارائه خدمات کفسابی نظیر کف سابی پله هستند. از این رو شما می توانید در صورت نیاز به کفسابی با ما در تماس باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل کف سابی پله شما را برطرف نماییم.
کف سابی پله های گرانیتی ، سرامیکی ، مووزاییکی ، پله های طرح سنگ و … انواع دیگر پله ها پذیرفته میشود
قیمت کفسابی در تعداد پایین به صورت تکی و در تعداد بالا متری یا تفاهمی محاسبه می شود.

مراحل کفسابی و سنگسابی پله

یکی از مناطقی که به شدت نیاز به کفسابی دارند، پله ها هستند. از آنجایی که پله ها در معرض تردد بسیار هستند، نسبت به سایر نقاط، بیشتر تحت تاثیر آلودگی قرار می گیرند. بنابراین کفسابی آنها بسیار مهم و ضروری به نظر می رسد. برای کف سابی پله از دستگاه های مخصوص این کار استفاده می شود. شرکت ما علاوه بر خدمات کفسابی، خدمات پله سابی بوسیله بهترین دستگاه های پله سابی را ارائه می دهد. در ساختمانها عمدتا از سنگ برای پوشش سطوح پله استفاده می شود. سنگ هم می تواند بسته به نوع آن در گذر زمان تمیزی و جلای خود را از دست بدهد و هم در مرحله نصب و در مرحله ساخت و ساز بر اثر مواد اضافی یا مصالح ساختمانی حین کار کثیف شود. کفسابی  یا به عبارتی پله سابی بسته به نوع پله و سنگ مورد استفاده در آن پروسه و مواد متفاوتی را می طلبد از این رو قیمت کف سابی پله یا قیمت سنگ سابی پله هم بر این اساس متفاوت می شود.

شرکت ما با داشتن تاریخچه کفسابی طولانی مدت ، آماده خدمت رسانی به شما میباشد .

Tags