کفسابی ساختمان

کفسابی ساختمان امروزه در صنعت ساختمانی و ساخت و ساز بسیاری از کلان شهرها دیده میشود که کارفرمایان مواردی را هنگام خرید سنگ نما دقت نمیکنند و برخی از پیمانکاران نیز موردی بسیار مهم را در خرید سنگ بدلیل ما به التفاوتی ک در هزینه خرید وجود دارد را رعایت نمیکنند.

توصیه ای که به سازندگان ساختمانی و کارفرمایان میتوان بگوییم این است که، هنگام خرید سنگ حتماً سنگی را خریداری کنید که ساب نخورده باشد، چرا که وقتی سنگی که صیقل داده و ساب خورده باشد در هنگام تردد کارگران و سازندگان بسیار مشاهده شده است که دچار خط و خش شده و کیفیت اولیه خود را ازدست میدهد و شما مجدداً مجبورید علاوه بر هزینه ای که برای سنگ ساب خورده کرده اید باید دوباره پس از اتمام کار برای صیقل دادن و مصالح و رنگهایی که ناخواسته بر روی سنگ ریخته شده اند را کفسابی ساختمان انجام دهید.

ولی اگر سنگ ساب نخورده خریداری کرده باشید پس از اتمام کار علاوه بر اینکه هزینه خرید سنگ به مراتب پایین تر برایتان تمام میشود با کفسابی ساختمان پس از پایان کار ساختمان، زیبایی سنگ و صیقل خورده میشود و در ساختمان های نوساز بیشتر این مورد به چشم میخورد.

کفسابی ساختمان

مراحل کفسابی ساختمان

کفسابی ساختمان به طور اصولی باید حدود ۸ مرتبه انجام شود بطوریکه تمامی کف ساختمان نیز با توجه به نوع کیفیت سنگ و میزان نیاز به سابیدن، حداقل در تجربیاتی که برای بدست آوردن شفافیت سنگ و یک دست شدن کف بکار میرود حدود ۸ مرتبه می باشد.

اما نکته ای که باید بدان توجه کرد این است که در بسیاری از کفسابی ساختمان ها دیده شده است که نواحی کنج دیوارهای ساختمان که دستگاه کف سابی قادر به سابیدن نمی باشد و به آن دسترسی ندارد نیمه کاره مانده در حالی که شرکت کفسابی ساختمان تهرانی و سایر همکاران حرفه ای در این زمینه، عمل کف سابی کناره ها را به صورت دستی انجام میدهیم تا تمامی سطح کف ساختمان حتی کنج دیوارها نیز به صورت یکدست دربیاید و بتوانیم نظر کارفرما را دراین باره جلب نماییم و بطور کامل آنرا تحویل نماییم.

موردی که در کفسابی ساختمان باید بدان اشاره کرد هزینه ساب پله ها و پایگرد ها هستند که کمی بیشتر از هزینه کفسابی سطوح صاف می باشد و آن به علت برآمدگی ها و اشکال هندسی که در پله ها وجود دارد کار را کمی کندتر پیش برده و زمان گیر می باشد.

سوالی که بسیاری در مورد کفسابی ساختمان می پرسند این است که چرا کفسابی ساختمان امروزه خواهان بسیاری دارد؟

در جواب به این سوال باید گفت بطور مثال شما در نظر بگیرید که بخشی از کف ساختمان شما دچار لقی شده یا حتی شکسته شده است، در بسیاری از موارد دیده شده است که برای رفع این مشکل یا باید کل آن تکه سنگ را برداشت و یک سنگ جدید جایگزین آن کرد که آیا همرنگ آن بخش مثل روز اول میشود یا موارد دیگر؛ اما شرکت کفسابی تهرانی نیز با توجه به تجارب چند ساله در کفسابی ساختمان و استفاده از لقمه های همرنگ ایتالیایی و چسب سنگ و سپس ساب مجدد بر روی سنگ تخریب شده این مشکلات را براحتی برایتان حل خواهد کرد.

کفسابی ساختمان

مکانهای مورد نیاز برای کفسابی ساختمان

همانطور که میدانید اولین مکانی که به ذهن خیلی از دوستان در مورد کفسابی ساختمان خطور میکند فضای ورودی و پله ها و پاگردها می باشد در حالی که وقتی صحبت از کفسابی ساختمان به میان می آید به بسیاری ار قسمت های ساختمان که دارای سنگ، موزاییک، گرانیت، مرمر و حتی پارکت اشاره کرد از جمله کف سالن پذیرایی، کف آشپزخانه، کف های حمام ، سرویس بهداشتی، محیط لابی، پارکینگ و حتی اتاق ها نیز می باشد.

بسیاری ار تالارها، سالن های سمینار، دانشگاهها ، اماکن دولتی و … که کف آن از سنگ می باشد و تردد در آن بسیار است از خدمات کفسابی ساختمان تهرانی استفاده میکنند.

کفسابی ساختمان با استفاده از دستگاههای تک فاز و سه فاز نیز انجام میپذیرد که بسته به محیط مورد نظر و میزان جرم و کثیفی، مورد استفاده این دستگاه متفاوت می باشد، مثلاً برای کفسابی ساختمان هایی که به صورت اداری می باشند و تردد در پله ها زیاد به چشم میخورد از دستگاه سه فاز برای کفسابی ساختمان استفاده میشود.

برای خدمات ساب زنی ویژه سنگهای گرانیتی دستگاههای مخصوص ولقمه الماس های ایتالیایی بکار میرود که در مراحل کفسابی گرانیت از پدهای الماسی شاهد استفاده آن هستیم و کفساب تهرانی نیز یکی از مجریان این امر می باشد.

کفسابی ساختمان ویژه ساختمان های لوکس

یک ساختمان لوکس و زیبا اصولاً برای آنکه وجه تمایزی داشته باشد و زیباتر بدرخشد باید کارهایی در آن انجام شود که در یک ساختمان معمولی به ندرت انجام می دهند و آن کفسابی ساختمان مناسب با جنس سنگ بکار برده شده در قسمتهای مختلف ساختمان می باشد.

شما به عنوان مثال کفی را درنظر بگیرید بدون ساب با بندهای سفید و کفی دیگر را که به صورت کاملاً جلا داده شده که به نظر می رسد کل کف را یک سنگ یک تیکه تشکیل داده است.

شرکت کفسابی ساختمان تهرانی به شما تضمین کاری یکدست و فوق العاده زیبا را همراه با اکیپی مجرب در هر کجای ایران که باشد را میدهد.

کفسابی ساختمان

ما جزو بهترین کفسابی در کشور هستیم باقیمت های  مناسب انجام میدهیم:

نماشویی

نماشویی کامپوزیت

نماشویی ساختمان

کفسابی ساختمان

خدمات کفسابی در تهران

کفسابی در تهران

قیمت کفسابی

خدمات کفسابی ساختمان

سنگسابی ساختمان

سنگسابی چیست

خدمات نماشویی ساختمان در تهران

کفسابی ساختمان چیست

کفسابی ساختمان در تهران

سنگسابی

کفسابی

کفسابی پله چیست ؟

مزایای کفسابی ساختمان

  • به ارمغان آوردن زیبایی چشم نواز
  • از بین رفتن تمام ناهمواری ها و قدم زدن بر روی یک سطح صاف
  • از بین رفتن منافذ نفوذ گرد و خاک
  • کمتر شدن بسیاری از میکروب ها و باکتری ها در سطح سنگ
  • افزایش جذب مشتریان بالقوه برای خرید و یا اجاره ساختمان مورد نظر
  • داشتن حسی زیبا از محیط اطراف J

کفسابی ساختمان در تهران

شرکت کفسابی ساختمان تهرانی مفتخر است تا خدمات کفسابی و نماشویی  ساختمان را با تیمی کاملاً متعهد و ماهر به صورت تمام وقت در تهران و سایر نقاط کشور عزیزمان به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل نیز انجام دهد و خداوند منان را سپساگزاریم که توانسته ایم در چند سال اخیر انواع مختلف متراژها با هر نوع سختی را انجام بدهیم و لبخند رضایت را بر لبان مخاطبینمان بنشانیم.