نماشویی کامپوزیت

نماشویی کامپوزیت همانطور که مستحضرید امروزه بسیاری از ساختمان های اداری، برج های مسکونی و مجتمع های بزرگ چند طبقه از نمای کامپوزیت نیز به طور عام استفاده شایانی میکنند.

با توجه به افزایش جمعیت در شهرها و تراکم بالای عبور و مرور وسایل نقلیه آلاینده های بسیاری در سطح شهر وجود دارد که این آلاینده ها به صورت معمول با نشستن بر روی ساختمان ها و گرفتن گرد و غبار به خود سطحی چرب را بوجود می آورد که باعث کثیف شدن و بد جلوه کردن نمای ساختمان ها در شهر می باشد.

در گذشته ساختمان هایی که از ارتفاعات بالایی برخوردار نبودند توسط اهالی همان ساختمان شستشوی نما صورت میپذیرفت.

اما امروزه بنا به ترافیک کاری بالا و مشغله بسیار انسانها و همچنین بزرگ تر شدن ابعاد ساختمان ها کار نظافت نمای ساختمان کاری بسیار دشوار شده است.

نماشویی کامپوزیت

نماشویی کامپوزیت در شرکت کفسابی تهرانی توسط نیروهای زبده و نترس در ارتفاعات بالا برای ساختمان های مرتفع انجام میپذیرد.

سابق بر این نماشویی کامپوزیت در ارتفاعات همراه با نصب داربست و کلایمرهای پرخطر انجام میشد، ولی شرکت کفسابی تهرانی نماشویی کامپوزیت را با حذف نصب سازه و کلایمر و کار با طناب و راپل های مطمئن توسط نیروهای زبده در شرایطی کاملاً ایمن انجام میدهد.

در نماشویی کامپوزیت با استفاده از شوینده های نانو نیز میتوان به دیرتر کثیف شدن نمای برج ها و ساختمان های اداری پرداخت.

 

همانطور که میدانید در بسیاری از مراکز عمومی از جمله مجتمع های تفریحی و تجاری نمای ساختمان از کامپوزیت ها استفاده شده است و به دلیل آلاینده ها و آلودگی های سطح شهر نیز باید در مدت زمان های مشخص امر نماشویی کامپوزیت به صورت مداوم و منظم صورت پذیرد تا مراجعه کنندگان به این مراکز و ساختمانها از زیبایی نمای ساختمان لذت برده و اعتماد بیشتری به فضای داخلی ساختمان داشته باشند.

شوینده های نانو در نماشویی کامپوزیت اثری فوق العاده بسیار در حفظ عمر نما و شفافیت کامپوزیت ها خواهند گذاشت.

شرکت کفسابی تهرانی با استفاده از شوینده های نانو در نماشویی کامپوزیت به صورت تضمینی این امر را انجام داده و رزومه های کاری ما از مشتریان رضایتمند نیز گواه بر این امر می باشد شما میتوانید با دیدن نمونه کارها و پروژه های شرکت کفسابی تهرانی نسبت به انجام پروژه های ساختمانی خود اقدام نموده و تیم ما با اکیپی مجرب در اسرع وقت نیز در محل حضور پیدا کرده و با حفظ تمام مسائل ایمنی، نماشویی کامپوزیت را اجرا می نمایند.

نماشویی کامپوزیت

سوالی که بسیاری از مخاطبین و دوستان ما می پرسند این است که آیا نماشویی کامپوزیت برای تمام نمای کامپوزیت ها انجام شدنی است یا خیر؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که در ابتدای کار باید از مدت زمان شسته نشدن نمای کامپوزیت اطمینان حاصل کرد، اگر شستشوی نمای کامپوزیت ساختمان به کمتر از ۳ سال باشد میتوان آن را با شستشوی معمولی ابر و طی اکتفاء کرد و آن را تمیز نمود

اما اگر بالای سه سال شستشو نشده باشد و جرم و خاک زیادی را در خود داشته باشد ابتدا یک مرحله شستشو با دستگاه واترجت ((آب فشارقوی)) انجام میپذیرد تا آلودگی ها و چرب های کثیف جدا شود و سپس در مرحله دوم توسط ابر و طی نیز این امر امکان پذیر میگردد.

ناگفته نماند اگر جنس کامپوزیت از نوع ترکیه ای و یا آلمانی باشد نیاز به مرحله دوم نمی باشد و با یکبار واتر جت شفافیت شیشه های کامپوزیت بر میگردد

شرکت کفسابی تهرانی با توجه به نوع کامپوزیت و مدت زمان شستشوی سابق یک ساختمان نماشویی کامپوزیت را با بهترین کیفیت و جلب رضایت مشتریان انجام داده و یکی از شرکت هایی که در تهران و در کرج نماشویی کامپوزیت را همواره به صورت جدی و با دقت پیگیری میکند می باشد.

شما جهت نماشویی کامپوزیت میتوانید با ما تماس گرفته و در اسرع وقت کارشناسان ما به صورت رایگان از محل ساختمان بازدید بعمل آورده و کار نماشویی کامپوزیت را استارت خواهند زد.

نماشویی کامپوزیت با سندبلاست

اما برخی از نمای ساختمان ها نیز دارای برآمدگی و سطوح مختلف می باشند که عمل واتر جت در آنها زیاد جوابگو نیست و دارای جرم و کثیفی زیادی هستند.

ما برای این نوع از ساختمان ها نیز از دستگاههای لایه بردار مانند سندبلاست استفاده میکنیم به عنوان مثال نماهای ساختمان هایی که دارای نمای آجری و یا بادبر و یا شیشه ای در کنار نمای کامپوزیت می باشند ما نیز نماشویی کامپوزیت را با سندبلاست هم انجام خواهیم داد

همانطور که میدانید نماشویی کامپوزیت باید با دقت بالایی انجام پذیرد چرا که نمای کامپوزیت بر اثر ندانم کاری آسیب نبیند و نمایی شفاف و زیبا برایتان به ارمغان آورد.

شرکت کف سابی تهرانی نیز هنگام انجام دادن نماشویی کامپوزیت پس از طی مراحل پاکسازی با استفاده از دستمال های نانو نیز به هرچه تمیز تر شدن نمای کامپوزیت شما می پردازد.

نکته ای که باز هم لازم به یاد آوری است در رابطه با زمان مناسب نماشویی کامپوزیت می باشد:

بطوریکه بسته به موقعیت مکانی ساختمان از جهت پر تردد بودن مثلاً در میادین و یا چهارراه های اصلی شهر می باشد حداقل نماشویی کامپوزیت باید ۲ بار در سال صورت پذیرد چرا که به دلیل خواص و جنسهایی که کامپوزیت ها دارند باعث جذب کثیفی ها و شده و پس از مدتی رسوب بسته و باعث بی کیفیت شدن کامپوزیت ها و سیاه شدن و رنگ پریدگی نمای کامپوزیت می گردد و این بدین معنی است که دیگر قابل برگشت نیست و چاره ای جز رنگ آمیزی نخواهیم داشت و این باعث زشت شدن نمای ساختمان میگردد فراموش نکنید که در هنگام شستشو حتما باید از مواد شوینده نانو و ابرو طی نانو استفاده کرد و تاکید ما بر این است که با دقت و وسواس بالایی در حفظ نمای کامپوزیت بدون خط و خش انداختن اقدام گردد تا ساختمانی زیبا داشته باشید.

شرکت کفسابی تهرانی نماشویی کامپوزیت را با کادری مجرب در سریعترین زمان در شهراهای بزرگی از جمله تهران و کرج انجام داده و کیفیت و جلب رضایت مشتریان جزء ارکان اصلی ما می باشد.

نماشویی کامپوزیت

ما جزو بهترین کفسابی در کشور هستیم باقیمت های  مناسب انجام میدهیم:

نماشویی

نماشویی کامپوزیت

نماشویی ساختمان

کفسابی ساختمان

خدمات کفسابی در تهران

کفسابی در تهران

قیمت کفسابی

خدمات کفسابی ساختمان

سنگسابی ساختمان

سنگسابی چیست

خدمات نماشویی ساختمان در تهران

کفسابی ساختمان چیست

کفسابی ساختمان در تهران

سنگسابی

کفسابی

کفسابی پله چیست ؟

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم. با ما تماس بگیرید: …….