نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان شرکت کفسابی  و نماشویی ساختمان تهرانی بر اساس تجربیات چندساله ای که طی پروژه های کاری خود در کلان شهرهایی از جمله تهران و کرج مشغول به ارائه خدمات بوده است همواره با استفاده از تکنیک های مختلف در نماشویی ساختمان از جمله واترجت((انفجار آب و آب فشار قوی))، شستشوی ملایم برای حفظ زیبایی، استفاده از شوینده های نانو و الیاف نانو((ابر و طی)) در حوزه نماشویی ساختمان پیشگام بوده است.

از طرفی استفاده از نیروهای کار آمد و با تجربه و شجاع در ارتفاعات جهت نوسازی ساختمان های شما از ارکان اصلی وظایف ما می باشد.

تمیز کردن و نماشویی ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی، همچنین زیباسازی فضاهای داخلی مراکز خرید نیز از جمله دیگر خدمات ما در حوزه نماشویی ساختمان می باشد.

شما در نمونه پروژه های تمیز سازی و نماشویی ساختمان ما می توانید تفاوت بین قبل و بعد از انجام کار را ببینید و با علم و یقین به ما جهت نماشویی ساختمان اعتماد کنید.

شوستشویی نما
نماشویی ساختمان را با دستگاه واتر جت انجام می دهند سند بلاست کاری با مواد ماسه سیلیس انجام می شود نماشویی سنگ تیشه‌ای با مواد دسپکلیه انجام می‌شود نماشویی آجر با دستگاه سیلیس پاش یا همان واتر جت سنو بلانس می شود نماشویی شیشه مایعی مخصوص جرم گیر و… انجام می شود نماشویی سیمان با دستگاه واترجت شست و شو میشود نماشویی کامپوزیت با همان دستگاه واترجت انجام میشود.

در این مقاله ما به مزایای نماشویی ساختمان نیز خواهیم پرداخت:

نماشویی ساختمان

مزایایی که از یک نماشویی ساختمان میتوان بدست آورد را ما به ۵ دسته ذیل تقسیم بندی کرده ایم:

  • رفع دغدغه مالکین ساختمان های تجاری:

یکی از اولویت هایی که مالکین ساختمان های اداری و تجاری در جذب مخاطبین و استقبال آنها از مشتریان خود دارند تمیز بودن محیط اداری آنها و لذت بردن مراجعین از محیط می باشد.

یکی از دغدغه های بزرگ مالکین ساختمان های بزرگ نماشویی ساختمان آنها می باشد چرا که وسعت زیاد نما باعث میشود که آنها تا قبل از ست کردن قرار ملاقات های مهم در دفتر کارشان نتوانند به تمیزسازی و نماشویی ساختمان بپردازند، که این مسئله را با سپردن به یک اکیپ مجرب و کار بلد در حوزه نماشویی ساختمان حل نموده و به راحتی میتوانند ازفکر تمیز نگه داشتن محیط کاری خود آسوده خاطر باشند.

همانطور که میدانید ساختمان های بلند نیز توسط عواملی همچون آلاینده ها ، خرابکاری پرندگان، باران های کثیف و گرد وغبار های فصلی  خیلی زود کثیف شده و نیاز به نماشویی ساختمان چه در خارج و چه در داخل که چربی به خود جذب کرده است را دارد.

گروه کفسابی و نماشویی ساختمان تهرانی همواره قادر خواهد بود هرگونه خاک و خسی را تمیز نموده و نگرانی های بوجود آمده در هنگام استقبال از میهمانان عزیز داخلی و خارجی را برطرف نماید.

  • نماشویی ساختمان باعث جذابیت ساختمان و ملک شما میشود:

از آنجایی که یک ساختمان تمیز برای کسب و کار سودمند است و تمیزی ساختمان باعث ایجاد حس خوبی در مخاطب میگردد، همواره سعی بر این داشته باشید که نماشویی ساختمان به صورت دوره ای را در زمره برنامه های ساختمان و یا ملک تجاری خود داشته باشید.

چرا که حتی هنگام فروش و یا اجاره یک ملک با کمی هزینه در زمینه پاکیزگی میتوانید از فشارهای ناشی بر کم ارزش جلوه نمودن ملک خودتون کم کنید و باعث رونق آن ملک تجاری و ساختمان گردد و این خود باعث افزایش ارزش اموال تجاری و اداری خود نیز میشود و مشتریان بالقوه بیشتری رو میتوانید برای ساختمان های اداری و تجاری خودتون با نماشویی ساختمان جذب کنید.

  • نماشویی ساختمان باعث جلوگیری از اتلاف منابع مالی و تعمیرات آتی:

زمانی که شما در حفظ و نگهداری و پاکیزگی ساختمان خود کوشا باشید همواره به این توجه داشته باشید که بسیاری از هزینه های آتی شما حذف خواهد شد.

به عنوان مثال آسیب هایی که پرندگان، جلبک های بوجود آمده در اثر بارندگی، و جمع شدن گرد و خاک در ساختمان نه تنها از جذابیت ساختمان شما کم میکند بلکه باعث از بین رفتن برخی قسمت های مصالح های بکار رفته در ساختمان شما شده و در بلند مدت نیز باعث افزودن هزینه های نگهداری و تعمیرات بخشهایی از ساختمان شما میگردد که با نماشویی ساختمان شما میتوانید به شکل قابل توجهی صرفه جویی در هزینه های کسب و کارتان داشته باشید.

نماشویی ساختمان

  • نماشویی ساختمان باعث جلوگیری از آسیب ها و حفظ بیشتر سلامتی میگردد:

همانطور که میدانید داشتن روحیه بالا در انسانها در هنگام کار یکی از عوامل موفقیت در هر زمینه ای می باشد.

از جمله عواملی که میتواند در روحیه پرسنل و کارکنان یک مجموعه تاثیر بسزایی بگذارد تمیزی و زیبایی آن محیط می باشد و آنان با استشمام بوی خوش پاکیزگی از یک آرامش خاصی برخوردار خواهند بود و حتی دیده شده که تنش های بسیاری در محیط های کاری بابت تمیز بودن محیط کار کاسته شده است.

گذشته از ایجاد نشاط درونی کارکنان مبحث دیگری که نماشویی ساختمان میتواند کمک شایانی در بازدهی بیشتر سلامتی تن داشته باشد پاکسازی محیط از انواع قارچ ها و میکروب هایی هستند که طی چند سال بر اثر انجام ندادن نماشویی ساختمان چه در بیرون  و چه در داخل باعث بروز بیماری های خفیفی از جمله تنگی نفس، آلرژِی، عفونتهای سینوسی و سایر بیماری ها می شود چرا که گرده ها، آلاینده ها، گرد وغبار، خاک، کپک و جلبک های بر اثر بارندگی در ساختمان نقش مهمی در ایجاد این بیماری ها دارند.

اما با برنامه نماشویی ساختمان در فضای بیرونی و داخلی شما میتوانید به مراتب از بروز مشکلاتی که باعث خلل کار در میان کارکنان و افرادی که در یک مجتمع هستند جلوگیری کرده و باعث وسعت بخشیدن و رونق کسب و کارتون باشید.

آرزوی شرکت کفسابی و نماشویی ساختمان تهرانی همواره سلامت تن شما می باشد، امیدواریم با ما تماس بگیرید تا برایتان زیبایی محیط اطرافتان را به ارمغان بیاوریم.

  • جلوگیری از خطرات و ایجاد ایمنی بیشتر

همانطور که میدونید مشاهده شده در بسیاری از ساختمان ها بر اثر فرسایش و یا لق شدن سنگهای نما ممکن است مشکلات عدیده ای را برای ساکنین بوجود بیاره  و باعث خطرات جبران ناپذیری در اثر سقوط سنگهای نما به سمت عابرین پیاده و یا خودروهای در حال تردد بوجود بیاره که تیم نماشویی ساختمان تهرانی در هنگام شستشو چنانچه با موردی اینچنینی برخورد کنند با فشار قوی آب این مورد را متوجه میشوند و یا اگر کارفرما بخواهد میتوان در همانجا از لقمه ها یا چسب سنگهای مربوطه به این کار جهت استحکام نما استفاده نمود.

شرکت کفسابی و نماشویی ساختمان تهرانی برایتان ایمنی و آرامش را خواهان است.

نماشویی ساختمان

ما جزو بهترین کفسابی در کشور هستیم باقیمت های  مناسب انجام میدهیم:

نماشویی

نماشویی کامپوزیت

نماشویی ساختمان

کفسابی ساختمان

خدمات کفسابی در تهران

کفسابی در تهران

قیمت کفسابی

خدمات کفسابی ساختمان

سنگسابی ساختمان

سنگسابی چیست

خدمات نماشویی ساختمان در تهران

کفسابی ساختمان چیست

کفسابی ساختمان در تهران

سنگسابی

کفسابی

کفسابی پله چیست ؟

لطفاً با ما تماس بگیرید