دی, ۱۳۹۶ بدون نظر بلاگ

سنگسابی چیست

سنگسابی چیست ؟ سنگسابی به مجموعه ای از فرآینده ها گفته می شود که بر روی انواع سطوح سنگی انجام می شود تا سطوح سنگی زیبا ، جذاب و براق و یک دست باشد.

سنگسابی چیست

خدمات سنگسابی ساختمان در کجاها استفاده می شود :

۱ – سنگسابی ساختمان های ادارات

بسیاری از ساختمان های ادارات در گذر زمان نیازمند خدمات سنگسابی می باشند و هر چند سال یک بار برای حفاظت از سنگ های ساختمانی نیاز است تا از سنگسابی استفاده شود.

۲ – سنگسابی ساختمان های مسکونی

ساختمان های مسکونی با توجه به تردد های بسیار زیاد افراد و حمل و نقل و جابجایی انواع وسایل های سبک و سنگین هر چند سال یک بار نیازمند خدمات کفسابی در تهران هستند که باید توسط افراد متخصص کفسابی ساختمان های مسکونی انجام شود.

۳ – سنگسابی ساختمان های تجاری

ساختمان های تجاری تا حدودی نیازمند خدمات سنگسابی می باشند ولی به دلیل تردد پایین تر نسبت به بقیه ساختمان ها نیاز چندانی به سنگسابی دوره ای ندارد در هر حال بعد از گذشت چندین سال اگر سنگهای ساختمان احساس شود که مشکلی دارد نیاز به خدمات سنگسابی پیدا می کند.

۴ – سنگسابی تالار های بزرگ

 

بسیاری از تالاهای پذیرایی و تالار های مجالس به دلیل تردد خای زیاد بصورت دوره ای نیازمند خدمات سنگسابی می باشند

۵ – سنگسابی مساجد و اماکن زیارتی

سنگسابی چیست

سنگسابی انواع مختلفی دارد:

مساجد و اماکن زیارتی یکی از جاهایی هستند که تردد و رفت و آمد جمعیت در آنها زیاد است به همین دلیل نیازمند خدمات سنگسابی می باشد.

اگر می خواهید سنگسابی ساختمان خودتان را انجام دهید توصیه میکنم با شرکتی قرارداد سنگسابی ساختمان ببندید که از نیروهای متخصص و با تجربه برخوردار است که از بهترین وسایل و امکانات مورد نیاز برای سنگسابی ساختمان شما استفاده می کنند.

 

بعد از گذشت چند سال از ساخت ساختمان اگر گاهی مشاهده کردید سطوح سنگی ساختمان در اثر عوامل مختلف از جمله مواد شوینده ، رطوبت و نور براق بودن و شفافیت خود را از دست داده و نمای سنگ ساختمانی شما از جمله سنگ فرش های کف و سنگ دیوار های ساختمان آزار دهند

است یا جذابیت خود را از دست داده بدانید که ساختمان شما نیازمند خدمات سنگسابی می باشد و باید بهترین خدمات سنگسابی بر روی آن انجام شود تا سنگ ساختمان شما با استفاده از خدمات سنگسابی به حالت اول بازگردد.

در سنگسابی ساختمان با استفاده از امکانات و تجهیزات مورد نظر اقدام به از بین بردن آلاینده های روی سنگ می کنند تا سنگ ها یکنواخت و روشن شوند و تاریکی و کدری سنگ های ساختمانی از بین بروند.

 

قیمت خدمات سنگسابی ساختمان بسته به نوع سنگ به کار رفته در ساختمان و نمای ساختمانی متفاوت می باشد شرکت های سنگسابی که خدمات سنگسابی ساختمان انجام می دهند در ازاای بهترین خدمات سنگسابی ساختمان با بهترین کیفیت همچنین قیمت مناسبی را از افراد بابت اینکار دریافت می کنند.

سنگسابی چیست

چرا ساختمان نیاز به سنگسابی دارد ؟

۱ – برای از بین بردن آلودگی ها ایجاد شده بر روی سطوح سنگ های ساختمانی

۲ – جلوگیری کردن از پوسیدگی های سنگ های ساختمان

۳ – ترمیم پوسیدگی های سنگ های ساختمانی برای جلوگیری از افزایش پوسیدگی های احتمالی

۴ – برای افزایش ظول عمر مفید ساختمان

۵ – حفظ شدن جلوها و زیبایی های موجود در ساختمان

 

سنگ های قدیمی که در ساختمان وجود دارند اگر خدمات سنگسابی بر روی آنها انجام شوذ تاریکی و کدری آنها گرفته شده و لگه ها و آلودگی های ایجاد شده بر روی سطوح سنگ از بین برده می شوند و نمای اولیه سنگ های به کار رفته در ساختمان نمایش داده می شود و سنگ های ساختمان شما زیبا و جذاب می شود.

 

سنگسابی ساختمان توسط افراد متخصص و با تجربه و با بهترین امکانات سنگسابی این امکان را فراهم می شود تا سنگسابی ساختمان شما به بهترین شکل ممکن انجام شود و در آخر خدمات سنگسابی در تهران  بسیار با کیفیتی را با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه دریافت کنید.

Tags