دی, ۱۳۹۶ بدون نظر بلاگ

خدمات کف سابی ساختمان

خدمات کفسابی ساختمان خدماتی است که توسط شرکت های نظافتی برای کف سابی ساختمان های اداری و تجاری و مسکونی توسط نیروهای متخصص و کار آزموده انجام می شود.

خدمات کفسابی ساختمان

 

خدمات کف سابی با دستگاه های مخصوص کفسابی برای سابیدن سنگ های کف ساختمان انجام می شود در فرآیند خدمات کفسابی اگر سنگ های ساختمان دچار مشکل و پوسیدگی باشد با کفسابی به حالت روز اول بر می گردد با کفسابی ساختمان می توان سنگ های ساختمان را براق و آینه ای کرد.

اگر سنگ های ساختمانی به هر دلیلی سیاه و کدر باشد و هر آلودگی که بر روی سطوح سنگ جمع شده باشد با خدمات سنگسابی ساختمان می توان این آلودگی ها را از بین برد. کف سابی ساختمان صرفا در جهت کفسابی سنگ های ساختمان انجام می شود و این موضوع با کفشویی ساختمان کاملا متفاوت است ، کفشویی در جهت شستشوی کف ساختمان انجام می شود و این کار با دستگاه ها و ابزار های مخصوص کفسابی انجام می شود.

قیمت خدمات کف سابی

تعرفه خدمات کفسابی توسط شرکت های کف سابی ساختمان بر اساس هر متر مربع و بر اساس فاکتورهای مهم زیادی قیمت گذاری می شود ، متراژ محیط و محل کفسابی از عوامل مهم در کفسابی ساختمان هستند.

قیمت خدمات کفسابی ساختمان

در خدمات کفسابی  اگر متراژ کف ساختمان شما بیشتر باشد قیمت گذاری بر اساس متر مربع می باشد و در متراژ های پایین قیمت گذاری کف سابی ساختمان به صورت چکی و کلی محاسبه می شود.

 

عوامل موثر در قیمت گذاری خدمات کف سابی 

۱ – نوع سنگ به کار رفته در ساختمان

نوع سنگ به کار رفته در ساختمان یکی از مهم ترین عامل موثر در قیمت گذاری کفسابی ساختمان است .هر چه نوع سنگ به کار رفته در ساختمان نرم تر باشد تعرفه و قیمت کفسابی ارزان تر است . سنگهایی مانند : موزاییک و سرامیک و تراورتن و صلصالی تعرفه و قیمت تقریبا پایینی برای کفسابی دارند و قیمت کفسابی سنگ گرانیت به خاطر سختی سنگ تعرفه بسیار بالایی دارد.

۲ – متراژ محیطی که نیاز به خدمات سنگسابی دارد.

متراژ محیطی که نیاز به خدمات کف سابی دارد یکی دیگر از عواملی مهم در تعیین تعرفه و قیمت گذاری کفسابی است هر چه متراژ محیط ساختمان شما بیشتر باشد خدمات کفسابی برای کفساب به صرفه تر است.

۳ – محل کفسابی

محل کفسابی ساختمان نیز عامل مهمی در تعیین قیمت کف سابی می باشد اگر محلی که قرار است خدمات بر روی آن انجام شود داخل شهر باشد قیمت کف سابی پایین تر از انجام خدمات کف سابی در بیرون از شهر است.

۴ – سابقه قبلی کف سابی سنگ

اگر قبلا ساختمان شما خدمات کف سابی بر روی آن انجام شده است مسلما ایرادات اصلی آن برطرف شده و ناهمواریهای موجود بر روی سنگ از بین رفته است بنابر این قیمت کف سابی ساختمان برای مراحل بعدی پایین تر است.

۵ – برق مورد نیاز برای خدمات کفسابی در محل

یکی از فاکنور های مهم برای کارکردن با دستگاه برای کف سابی ساختمان وجود برق سه فاز در محلی است که قراره خدمات کفسابی در آنجا انجام شود دو نوع دستگاه برای خدمات کفسابی  وجود دارد ۱ – دستگاه کفسابی که با برق تک فاز کار می کند ۲ – دستگاه کفسابی که با برق سه فاز کار می کند. دستگاه های کف سابی که با برق سه فاز کار می کنند از نظر کیفیت خدمات کف سابی و از نظر سرعت از کارایی زیادی برخوردارند.

قیمت خدمات کفسابی ساختمان

موارد گفته شده از عوامل مهم در تعیین قیمت کفسابی ساختمان است که شرکت هایی که خدمات کف سابی انجام می دهند برای تعیین قیمت و تعرفه کف سابی ساختمان این عوامل را مد نظر قرار می دهند.

 

مجموعه ما خدمات کفسابی شما را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با استفاده از متخصص ترین نیروهای کف سابی ساختمان در اسرع وقت انجام می دهند.

Tags